Avenue Hotel | Rooms & Rates

Deluxe Double Bed Room

Çift kişilik oda, kablosuz internet, Uydu TV, Minibar ve Saç kurutma makinesi

Deluxe Double Bed Room - Street View

Sokak manzaralı, Kablosuz internet, Uydu TV, Minibar ve Saç kurutma makinesi

Deluxe Twin Bed Room

İki Tek Kişilik Odamızda tatil yaparken ihtiyacınız olan tüm imkânlar, güzel kabarık havlular ve terlikler içeren en-suite banyoda duşakabin mevcuttur. Odada çay ve kahve yapma imkânının yanı sıra alkollü ve alkolsüz içecek alabileceğiniz mini bar bulunmaktadır. Her odada düz Ekran Tv, USB Fiş soketi ve Saç kurutma makinesi vardır.

Family Suite

Aile odalarımız tüm aileler için idealdir. İki katlı odada üst katta bir bebek karyolası için yer alan rahat bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Alt katta, 2 çocuğun rahatlıkla yatabileceği lüks bir çift kişilik yatak bulacaksınız. Mini bar ve çay-kahve yapma imkânı sayesinde, etrafta koşan küçük insanlarla konaklamanızı daha da kolaylaştırır. Otelin tüm odalarında düz ekran televizyonlar ile internet vardır. Yumuşak en-suite duşakabinli yumuşak havlular ve terlikler temin edilmektedir.

Mezzanine Double Bed Room

Deluxe Çift Kişilik Odamızda asma kattaki yatağa sahip benzersiz bir büküm vardır. Zemin katta mini bar ile birlikte tüm Çay ve Kahve yapma olanakları bulacaksınız. Yumuşak havlu ve terlik, minyatür şampuan ve vücut yıkama ile birlikte En-suite yürüyüş duş için sağlanmaktadır. Her oda düz ekran TV, USB priz, saç kurutma makinesi ve klima ünitesi ile donatılmıştır.

Triple Single Bed Room

Our Triple single bed room has all the facilities you need whilst on holiday, a walk in shower in the en-suite with lovely fluffy towels and slippers. The room provides you with Tea and Coffee making facilities along with the mini bar where you can purchase soft and alcoholic beverages. Each room has a flat Screen Tv, USB Plug socket and Hairdryer.